maseczki ochronne

 

Puccini Buenos Aires

( ilość produktów: 20 )

PUCCINI BUENOS AIRES

Najnowsza kolekcja walizek podróżnych marki Puccini wykonana została z doskonałego tworzywa jakim jest polipropylen. To termoplastyczny polimer znany ze swoich doskonałych właściwości: niesamowitej odporności na zgniecenia, złamania i zniszczenia przy zachowaniu bardzo niskiej wagi. Te cechy czynią polipropylen doskonałym wręcz materiałem do produkcji walizek podróżnych, które z racji swojego przeznaczenia, są narażone na wiele nieoczekiwanych wypadków. 

Walizki Puccini Buenos Aires szczególnie polecamy gdy dużo podróżujesz samolotem - to tam, najczęściej zdarzają się niekontrolowane uszkodzenia walizek podczas podróży, i Twój bagaż jest narażony jest w sposób szczególny na niefrasobliwość podczas załadunku. Dlatego ubezpiecz się zawczasu - i wybierz walizkę która będzie odporna na rzucanie, zgniatanie, połamanie a także na zarysowania.

Walizki Puccini Buenos Aires - tak pięknie jest podróżować

Gdy kochasz podróżowanie - te walizki Cię nie zawiodą. W ślad za przepięknym wzornictwem, zgodnym z aktualnymi trendami, idzie sprytna funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Walizki wyposażono w nowoczesny, płaski, wodoodporny zamek szyfrowy doposażony w system TSA, dzięki któremu systemowi Twoja walizka nie zostanie przypadkowo zniszczona podczas kontroli celnej (zwłaszcza w podróżach do takich państw jak USA, Kanada czy Australia). Możesz spokojnie oddać się przyjemności podróżowania, Twój bagaż jest bezpieczny. Płaski zamek szyfrowy jest z pewnością dużym dodatkowym walorem estetycznym walizki - nic nie wystaje poza korpus walizki.

Funkcjonalność Puccini

Rączki i system nośny walizek z kolekcji Puccini Buenos Aires został przemyślany w taki sposób, aby zachować wysoką estetykę ale także wysoką funkcjonalność i wygodę w transporcie. Nieodstające rączki, ozdobione subtelnym wytłoczeniem logo Puccini - są wystarczająco szerokie i wystarczająco mocne, aby unieść Twój bagaż.

Teleskopowo wysuwana rączka z przyciskiem blokującym, pozwala na łatwe prowadzenie walizki i dopasowanie jej długości do wzrostu użytkownika.

Wnętrze walizek wyposażono w funkcjonalne schowki i przegrody. Wewnętrzne pasy zabezpieczające zawartość walizek przed przemieszczaniem podczas podróży, są elastyczne i zapinane na mocne sprzączki. Nic nie ma prawa umknąć z Twojej walizki.

Cztery podwójne kółka to dodatkowy atut tych wspaniałych walizek. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów prowadzisz łatwo i miękko swój bagaż po płycie lotniskowej, chodniku czy wyboistej drodze.

Puccini Buenos Aires - piękny design

Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością niebanalne autorskie wzornictwo. Centralnie usadowione logo Puccini stanowi piękne zwieńczenie wzoru snującego się po obu stronach walizki. Obok walizek Puccini nikt nie przejdzie obojętnie. To piękno które natychmiast zwraca swoją uwagę.

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel