maseczki ochronne

 

TITAN HIGHLIGHT

( ilość produktów: 17 )

Titan Highlight - walizki do zadań specjalnych

TITAN HIGHLIGHT - nowoczesny design

Titan Highlight to walizki twarde wykonane z lekkiego i wytrzymałego polipropylenu. Cała kolekcja walizek Titan Highlight wyposażona została we wszystkie innowacyjne rozwiązania i usprawnienia jakie powinny posiadać nowoczesne walizki. Seria Titan Highlight to walizki stosunkowo pojemne, z wnętrzem zaopatrzonym w pasy napinające oraz siatki oddzielające komory walizek. Dzięki temu podczas podróży wszystko pozostaje na swoim miejscu, a w schowkach można przechowywać drobne przedmioty. Zintegrowany zamek TSA, podwójne kółka i stabilny teleskopowy uchwyt umiejętnie uzupełniają walizkę Titan Highlight. Idealny wybór na następne wakacje.

W Titan Highlight nazwa mówi sama za siebie: solidne czterokołowe wózki są wyposażone w praktyczne podwójne koła 360 stopni, a mimo niskiej masy oferują również dużą sztywność, dzięki czemu bagaż wytrzymały i dobrze chroni swoją zawartość.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel