Szkatułka - kasetka na zegarki Davidt's Euclide

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo

PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 30 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 250,00 zł
Męska szkatułka na zegarki belgijskiej firmy DAVIDT'S z kolekcji Euclide.
Szczegóły:
- typ materiału: skóra syntetyczna
- wnętrze: materiał
- klapka z szybką
- automatyczne, zatrzaskowe zapięcie na kluczyk
Pomieści 12 zegarków.
wymiary:
- 33 x 8,5 x 22 cm
gwarancja: 2 lata
Davidt's to belgijska firma która od 60 lat pasjonuje się tworzeniem pięknych skórzanych wyrobów. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów ze skóry takich jak walizki, nesesery, torby i teczki. Czołowym kierunkiem rozwoju firmy pozostają niezmiennie od lat wytworne, doskonale wykończone, w bardzo szerokiej gamie - szkatułki i kuferki na biżuterię i zegarki.
Produkty Davidt's to wysoka jakość, staranne wykonanie, nietuzinkowe wzory - a przede wszystkim unikatowe produkty.
Producent
Kod produktu
3921
Seria
Gwarancja
Zastosowanie
na zegarek
Kolor główny
czarny

Materiał
Skóra ekologiczna
24 miesiące
24 miesiące
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię