Skechers

Skechers, z siedzibą w Manhattan Beach, została założona w 1992 roku przez Roberta Greenberga jako uzupełnienie sportowej marki LA Gear. Jeszcze wtedy nikt nie spodziewał się, iż ta marka stanie się tak popularna i wyrośnie na tak wielkiego giganta w świecie mody. Dzięki ich niesamowicie zróżnicowanym projektom, każdy może być pewny, iż znajdzie tu coś wyjątkowego dla siebie.

Kolekcje Skechers przypadną do gustu wielu osobom, niezależnie od wieku, płci czy gustu. W szczególności buty/torby Skechers wywołują uśmiech na twarzy tych najmłodszych odbiorców, bo zapewniają im wygodę i oryginalność a poza tym świetnie wyglądają dzięki wesołym wzorom i fantastycznym zestawieniom kolorów. Ponadto marka ta prezentuje świetne kampanie reklamowe, w których wystąpiło już wiele gwiazd. Twarze Britney Spears, Christiny Aguilery czy Gwen Stefani promowały już Skechers.  
Twarzami marki Skechers do tej pory były już takie gwiazdy jak Britney Spears, Christina Aguilera czy Gwen Stefani.  

Skechers

Znalezione produkty - 1 do 1 (łącznie 1)
Sortuj po:

 

Wszystkie prawa zastrzeżone     |    Copyright 2012-2015 LUX4U.PL 

 

Znak handlowy LUX4U oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO Sławomir Stachowicz.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.

 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel