DOSTAWA LUX4U

 

Delsey Paris

( ilość produktów: 296 )

 

Delsey - podróż to przyjemność! 

Delsey to francuska firma - o międzynarodowej sławie. Marka obecna w ponad 110 krajach na całym świecie i na 5 kontynentach. Delsey to niekwestionowany lider w produkcji bagażu podróżnego wysokiej jakości na rynku francuskim. Delsey produkuje bagaż najlepszej jakości od 1946r.

Delsey to lider najnowszych technologii w produkcji walizek podróżnych i akcesoriów podróżnych: toreb, plecaków, kuferków podróżnych. Dlatego też marka Delsey przyczynia się do światowego rozwoju technologii produkcji bagażu podróżnego. Dzięki temu Delsey to marka wytyczająca nowe trendy w branży. 
To właśnie Delsey wyprodukował w 1970r. pierwszą linię luksusowego bagażu twardego. Już po 5 latach, w 1975 roku wprowadził na rynek nową kolekcję twardego bagażu z polipropylenu. Odbyło się to z zastosowaniem nowatorskich technologii. W 1993r. Delsey jako pierwszy na rynku opracował system DUAL DRIVE - w walizach i wózkach posiadających 4 kółka. Unikalny system, dzięki któremu można prowadzić bagaż zarówno na dwóch jak i na czterech kółkach, obracających się o 360 stopni dzięki czemu można prowadzić walizkę podróżną w pożądanym kierunku. 

Delsey nie ustaje w badaniach i we wprowadzaniu innowacji w bagażu podróżnym. Priorytetowe znaczenie dla Delsey ma jakość, dlatego też każda walizka jest testowana pod kątem wytrzymałości, jakości materiałów. Efekty pracy ekspertów Delsey są imponujące: kółka w walizkach Delsey mogą przejechać  ponad 30 km po różnych nawierzchniach, zapakowana walizka Delsey może spać z wysokości aż 1 m 26 razy na 26 różnych sposobów! Zamki w walizkach Delsey można otwierać 5000 razy co odpowiada 5 latom codziennego używania! Materiały z których wykonane są walizki DELSEY wytrzymają ekstremalne warunki pogodowe: są odporne na korozję i zmieniające się warunki atmosferyczne.

Marce Delsey przyświeca myśl: Design&Innowacja, co w praktyce oznacza:
- skupienie się na potrzebach podróżujących
- determinacja w kierunku innowacji
- jasno określony cel - dostarczać bagaż najbardziej bezpieczny i najlepszej jakości, aby podróżowanie było wspaniałe

 

Delsey podróżowanie to luksus

Od prawie 70 lat marka francuskiej firmy Delsey produkuje pierwszej klasy, a przede wszystkim lekki bagaż, który niezawodnie towarzyszy zarówno wczasowiczom, jak i osobom podróżującym w interesach. Innowacyjne i  technologie oraz wielokrotnie nagradzane projekty są w centrum uwagi wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższe standardy podczas podróży. Już na początku lat siedemdziesiątych firmie Delsey udało się wyrobić sobie markę dzięki wprowadzeniu na rynek pierwszych walizek na kołach. Następnie Delsey wprowadził wiele innych innowacji w zakresie bagażu podróżnego: oprócz największego na świecie modelu walizki z polipropylenu w roku 2001, Delsey opracował również wyjątkowo trwały system ZIP SECURI TECH. Pomyślano również o systemie przeciwkradzieżowym i zamku szyfrowym zintegrowanym z wybranymi seriami walizek Delsey. Firma Delsey przywiązuje szczególną wagę do okresu gwarancji, który w większości produktów Delsey wynosi aż 10 lat, oraz jakości na najwyższym poziomie. Kilkadziesiąt lat doświadczenia i ciągłe testy przeprowadzane w skrajnych warunkach sprawiają, że produkty marki Delsey charakteryzują się doskonałą wręcz wytrzymałością. Dzięki trwałości i elegancji walizek Delsey, podróżowanie z nimi jest prawdziwą przyjemnością. Innowacyjny system systemów jezdnych w walizkach Delsy ułatwia transport nawet ciężkiej zawartości bagażu. W przypadku krótkich podróży służbowych lub podróży po mieście, wybór kompaktowych walizek kabinowych Delsey gwarantuje stuprocentową satysfakcję. Od teczki do torby, kosmetyczkiwalizki kabinowej, rozkładanej torby turystycznej lub biznesowej, po torbę i bogatą ofertę walizek, aż po wyroby galanterii skórzanej takie jak portfele damski, portfele męskie - tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

NAJLEPSZE MARKI W LUX4U.PLzobacz wszystkie

 

ADAM BARON
BABYBJORN
BAGHERA

BARELLY BAGS
BENGA
BEVERLY HILLS POLO CLUB
BG BERLIN
BLUE DROP
BRUNO BANANI
BUILT NY
BODENSCHATZ
BRØDRENE
BUBULE
CABEAU
CARIBEE
CABINZERO
CACHAREL
CARLTON
TUCANO
UNITED COLORS OF BENETTON
X-DORIA
TONSAC
ELODIE DETAILS


CASE LOGIC
CAT CATERPILLAR
CELLULAR LINE
CHIEMSEE
CUTIES AND PALS
DAKINE
DAVIDT'S
DELSEY 
DEUTER
DIELLE
DIGNITO
DISNEY
CATALYST
CELLULAR LINE
COOCAZOO
CRUMPLER
CUTIES AND PALS
ELODIE DETAILS
THE ROLLING STONES
PACA Pod
QUOKKA
MOSHI

ELBRUS
ESPRIT
EVERKI
FALCONE
GALLERIA
GALSKÓR
GAUDI BARCELONA
GENEVIAN
GIOVANI
GOODYEAR
GOSHICO
HAMA
HAPPY RAIN
FABRIZIO
FELICE
GECKO
GUESS
HAROLD'S
HEROBILITY
HEYS
KARL LAGERFELD
PEAK DESIGN


HERSCHEL
HGL LEDERWAREN
MCKLEIN
MI-PAC
NATIONAL GEOGRAPHIC
KARL LAGERFELD
MOLESKINE
MOSHI
PACA POD
PAOLO PERUZZI

NIKIDOM ROLLER
OGIO
ORSONERO
PACSAFE
PERLETTI
PIERRE CARDIN
PLANETA
PUCCINI
RONCATO
SAMSONITE
SAXOLINE
SKECHERS
SKIP HOP
SOLIER
STEPHEN JOSEPH
PICTAR
SŁOŃ TORBALSKI
PEAK DESIGN
PENNY SCALLAN DESIGN
PURO
PUSHEEN
QUOKKA


STRATIC
SUIT SUIT
SUMATRA
SWISS CONCEPT
THULE
TITAN
TRAVEL BLUE
TRAVELITE
TULOKO
VALENTINI
VERUS
VIP COLLECTION
VOGUE
VOLKSWAGEN
WISHBONE DESIGN
WOJEWODZIC
YNOT
SAMIDARE
STENBERG
SURFANIC
TULOKO

 

 

 


 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel