maseczki ochronne

 

Słoń Torbalski

( ilość produktów: 169 )

SŁOŃ TORBALSKI torebki - walizki - plecaki - portfele

SŁOŃ TORBALSKI to unikalna polska marka wyjątkowych damskich torebek wykonanych ze skóry naturalnej, które wyróżniają się na unikalnym designem i niezwykle starannymi wykończeniami. Marka powstała w 1997 roku w Krakowie. Cechą charakterystyczną torebek SŁONIA TORBALSKIEGO jest łączenie różnych rodzajów skór naturalnych oraz tworzenie innowacyjnych zestawień kolorystycznych. SŁOŃ TORBALSKI to dialog pomiędzy niezwykłymi fakturami i bogactwem barw skór naturalnych. Torebki szyte są w krótkich seriach, dzięki temu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Z torebką SŁONIA TORBALSKIEGO każda kobieta jest naprawdę wyjątkowa.

Fascynujące kolekcje galanterii skórzanej: portfeli damskich i męskich a także innych akcesoriów charakteryzuje oryginalne wzornictwo i wykonanie z dbałościa o detale.

Konsekwentnie, zgodnie z ideą wyjątkowości SŁOŃ TORBALSKI proponuje także oryginalne serie bagaż podróżnego. Fascynujące serie walizek podróżnych, toreb i plecaków wyróżniają się ciekawą kolorystyką i unikalnym wzornictwem, przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów.

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel