maseczki ochronne

 

Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Travelite

( ilość produktów: 168 )

Travelite – walizki, torby podróżne, akcesoria, plecaki, torby i teczki. Jakość płynąca z tradycji

 

Travelite od 1949 roku jest specjalizuje się w produkcji lekkiego, wytrzymałego i bardzo funkcjonalnego bagażu podróżnego. 

Travelite to synonim rozwiązań innowacyjnych i nowoczesnych. To także stała wysoka jakość. 
Aby ją zapewnić, Travelite od zawsze do produkcji swoich produktów używa najnowszych materiałów i technologi. 
Produkty Travelite wszystkie bez wyjątku są projektowane i opracowywane w Niemczech.

Cały proces rozwoju jest przy tym bezkompromisowo zorientowany na surowe niemieckie normy i standardy jakościowe. Proces produkcyjny podlega ciągłej, surowej kontroli dla zagwarantowania jakości zastosowanych materiałów, przetworzenia ich jak również przestrzegania surowych norm socjalnych i etycznych w miejscu pracy.

Travelite to bardzo wysokiej jakości walizki podróżne, plecaki, teczki, torby na laptopa a także szeroka gama akcesoriów podróżnych
Travelite to jeden z największych producentów bagażu w Europie. 

Od momentu założenia w 1949 r. marka Travelite jest niemieckim specjalistą w dziedzinie lekkich, funkcjonalnego i trwałego bagażu podróżnego. Od początku istnienia firma zarządzana jest przez rodzinę właścicieli, a dziś firma jest zarządzana jest przez trzecie już pokolenie rodziny założycieli. Produkty Travelite są znane i cenione za ich wysoką jakość i wysoki stopień innowacyjnej funkcjonalności. Produkty travelite są projektowane i rozwijane w Niemczech, przy czym typowy niemiecki nacisk kładzie się na najwyższy proces i jakość produktu w samym centrum tego procesu rozwoju.

Produkty Travelite są zawsze wytwarzane przy użyciu najnowszych materiałów, akcesoriów i technologii produkcji. Wszystkie etapy procesu produkcyjnego są stale monitorowane w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości surowców i wykonania. Travelite kładzie również duży nacisk na utrzymanie wysokich standardów społecznych i etycznych w miejscu pracy.

Historia marki Travelite

W 1949 r. Hamburscy przedsiębiorcy Anna i Gerhard Winkler założyli „Gerhard Winkler + Co - Bag Manufaktura”, która później przekształciła się w dzisiejszą powszechnie znaną markę „travelite”. W oparciu o rozwój innowacyjnych produktów, Travelite szybko się rozrósł. Pod koniec lat 60. do firmy dołączyła Gisela Nannen (córka założycieli) i mąż Christian Nannen. Strategia korporacyjna została dostosowana do rosnących i zmieniających się rynków oraz bardziej zróżnicowanych potrzeb. Produkcja była dystrybuowana w Europie, potem w Ameryce Południowej i ostatecznie przeniesiona do Azji. W 1999 roku do firmy dołączył Jan-Oliver Nannen, już trzecie pokolenie rodziny. W 2006 roku Alfred Gruber, dyrektor sprzedaży Travelite, dołączył jako partner. Do dziś historia korporacyjna Travelite reprezentuje spójną ścieżkę własności i zaangażowania osobistego, elastyczność innowacyjną i niezrównane ukierunkowanie na potrzeby klientów.

 

Cele marki Travelite

travelite podąża za strategią zrównoważonego rozwoju. Poprzez ukierunkowany rozwój i zorientowaną na rynek dostawę nowoczesnych produktów po uczciwych cenach, dążymy do osiągnięcia zrównoważonego wzrostu na naszych istniejących rynkach. Poprzez geograficzną ekspansję na nowe rynki i opracowywanie nowych produktów w nowych segmentach produktów, a tym samym zdobywanie nowych klientów, dążymy do zrównoważonego rozwoju na nowych rynkach.

Misją marki Travelite  jest opracowywanie, produkowanie i dostarczanie rozwiązań bagażu podróżnego, które ułatwiają łatwe i przyjemne podróżowanie, a tym samym poprawiają mobilność. Głównym celem jest bycie wiarygodnym partnerem biznesowym we wszystkich interakcjach, którego partnerstwo stanowi prawdziwą wartość dodaną, opartą na doskonałych produktach, fachowym doradztwie i absolutnym skupieniu się na potrzebach klientów.

Travelite - Wartości  i filozofia
W Travelite staramy się instalować i utrzymywać ciągłą wymianę informacji z naszymi partnerami handlowymi i konsumentami, aby tworzyć i utrzymywać silne więzi dzięki doskonałej obsłudze i produktom, zapewniając tym samym zrównoważony rozwój. W tym procesie jesteśmy zdeterminowani, aby zachować uczciwy i pełen szacunku sposób osobistej interakcji w płaskiej hierarchii korporacyjnej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Każdy partner komunikacyjny otrzymuje uczciwe, proste i produktywne informacje zwrotne.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.67 / 5.00 15 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-07-03
jestem bardzo zadowolona
2020-09-22
Bardzo szybko i sparwie otrzymałem zamówioną torbę podróżną.Gorąco polecam.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel