DOSTAWA LUX4U

 

Travelite

( ilość produktów: 328 )

Travelite – walizki, torby podróżne, akcesoria, plecaki, torby i teczki. Jakość płynąca z tradycji

 

Travelite od 1949 roku jest specjalizuje się w produkcji lekkiego, wytrzymałego i bardzo funkcjonalnego bagażu podróżnego. 

Travelite to synonim rozwiązań innowacyjnych i nowoczesnych. To także stała wysoka jakość. 
Aby ją zapewnić, Travelite od zawsze do produkcji swoich produktów używa najnowszych materiałów i technologi. 
Produkty Travelite wszystkie bez wyjątku są projektowane i opracowywane w Niemczech.

Cały proces rozwoju jest przy tym bezkompromisowo zorientowany na surowe niemieckie normy i standardy jakościowe. Proces produkcyjny podlega ciągłej, surowej kontroli dla zagwarantowania jakości zastosowanych materiałów, przetworzenia ich jak również przestrzegania surowych norm socjalnych i etycznych w miejscu pracy.

Travelite to bardzo wysokiej jakości walizki podróżne, plecaki, teczki, torby na laptopa a także szeroka gama akcesoriów podróżnych
Travelite to jeden z największych producentów bagażu w Europie. 

Od momentu założenia w 1949 r. marka Travelite jest niemieckim specjalistą w dziedzinie lekkich, funkcjonalnego i trwałego bagażu podróżnego. Od początku istnienia firma zarządzana jest przez rodzinę właścicieli, a dziś firma jest zarządzana jest przez trzecie już pokolenie rodziny założycieli. Produkty Travelite są znane i cenione za ich wysoką jakość i wysoki stopień innowacyjnej funkcjonalności. Produkty travelite są projektowane i rozwijane w Niemczech, przy czym typowy niemiecki nacisk kładzie się na najwyższy proces i jakość produktu w samym centrum tego procesu rozwoju.

Produkty Travelite są zawsze wytwarzane przy użyciu najnowszych materiałów, akcesoriów i technologii produkcji. Wszystkie etapy procesu produkcyjnego są stale monitorowane w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości surowców i wykonania. Travelite kładzie również duży nacisk na utrzymanie wysokich standardów społecznych i etycznych w miejscu pracy.

Historia marki Travelite

W 1949 r. Hamburscy przedsiębiorcy Anna i Gerhard Winkler założyli „Gerhard Winkler + Co - Bag Manufaktura”, która później przekształciła się w dzisiejszą powszechnie znaną markę „travelite”. W oparciu o rozwój innowacyjnych produktów, Travelite szybko się rozrósł. Pod koniec lat 60. do firmy dołączyła Gisela Nannen (córka założycieli) i mąż Christian Nannen. Strategia korporacyjna została dostosowana do rosnących i zmieniających się rynków oraz bardziej zróżnicowanych potrzeb. Produkcja była dystrybuowana w Europie, potem w Ameryce Południowej i ostatecznie przeniesiona do Azji. W 1999 roku do firmy dołączył Jan-Oliver Nannen, już trzecie pokolenie rodziny. W 2006 roku Alfred Gruber, dyrektor sprzedaży Travelite, dołączył jako partner. Do dziś historia korporacyjna Travelite reprezentuje spójną ścieżkę własności i zaangażowania osobistego, elastyczność innowacyjną i niezrównane ukierunkowanie na potrzeby klientów.

 

Cele marki Travelite

travelite podąża za strategią zrównoważonego rozwoju. Poprzez ukierunkowany rozwój i zorientowaną na rynek dostawę nowoczesnych produktów po uczciwych cenach, dążymy do osiągnięcia zrównoważonego wzrostu na naszych istniejących rynkach. Poprzez geograficzną ekspansję na nowe rynki i opracowywanie nowych produktów w nowych segmentach produktów, a tym samym zdobywanie nowych klientów, dążymy do zrównoważonego rozwoju na nowych rynkach.

Misją marki Travelite  jest opracowywanie, produkowanie i dostarczanie rozwiązań bagażu podróżnego, które ułatwiają łatwe i przyjemne podróżowanie, a tym samym poprawiają mobilność. Głównym celem jest bycie wiarygodnym partnerem biznesowym we wszystkich interakcjach, którego partnerstwo stanowi prawdziwą wartość dodaną, opartą na doskonałych produktach, fachowym doradztwie i absolutnym skupieniu się na potrzebach klientów.

Travelite - Wartości  i filozofia
W Travelite staramy się instalować i utrzymywać ciągłą wymianę informacji z naszymi partnerami handlowymi i konsumentami, aby tworzyć i utrzymywać silne więzi dzięki doskonałej obsłudze i produktom, zapewniając tym samym zrównoważony rozwój. W tym procesie jesteśmy zdeterminowani, aby zachować uczciwy i pełen szacunku sposób osobistej interakcji w płaskiej hierarchii korporacyjnej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Każdy partner komunikacyjny otrzymuje uczciwe, proste i produktywne informacje zwrotne.

 

 

 

NAJLEPSZE MARKI W LUX4U.PLzobacz wszystkie

 

ADAM BARON
BABYBJORN
BAGHERA

BARELLY BAGS
BENGA
BEVERLY HILLS POLO CLUB
BG BERLIN
BLUE DROP
BRUNO BANANI
BUILT NY
BODENSCHATZ
BRØDRENE
BUBULE
CABEAU
CARIBEE
CABINZERO
CACHAREL
CARLTON
TUCANO
UNITED COLORS OF BENETTON
X-DORIA
TONSAC
ELODIE DETAILS


CASE LOGIC
CAT CATERPILLAR
CELLULAR LINE
CHIEMSEE
CUTIES AND PALS
DAKINE
DAVIDT'S
DELSEY 
DEUTER
DIELLE
DIGNITO
DISNEY
CATALYST
CELLULAR LINE
COOCAZOO
CRUMPLER
CUTIES AND PALS
ELODIE DETAILS
THE ROLLING STONES
PACA Pod
QUOKKA
MOSHI

ELBRUS
ESPRIT
EVERKI
FALCONE
GALLERIA
GALSKÓR
GAUDI BARCELONA
GENEVIAN
GIOVANI
GOODYEAR
GOSHICO
HAMA
HAPPY RAIN
FABRIZIO
FELICE
GECKO
GUESS
HAROLD'S
HEROBILITY
HEYS
KARL LAGERFELD
PEAK DESIGN


HERSCHEL
HGL LEDERWAREN
MCKLEIN
MI-PAC
NATIONAL GEOGRAPHIC
KARL LAGERFELD
MOLESKINE
MOSHI
PACA POD
PAOLO PERUZZI

NIKIDOM ROLLER
OGIO
ORSONERO
PACSAFE
PERLETTI
PIERRE CARDIN
PLANETA
PUCCINI
RONCATO
SAMSONITE
SAXOLINE
SKECHERS
SKIP HOP
SOLIER
STEPHEN JOSEPH
PICTAR
SŁOŃ TORBALSKI
PEAK DESIGN
PENNY SCALLAN DESIGN
PURO
PUSHEEN
QUOKKA


STRATIC
SUIT SUIT
SUMATRA
SWISS CONCEPT
THULE
TITAN
TRAVEL BLUE
TRAVELITE
TULOKO
VALENTINI
VERUS
VIP COLLECTION
VOGUE
VOLKSWAGEN
WISHBONE DESIGN
WOJEWODZIC
YNOT
SAMIDARE
STENBERG
SURFANIC
TULOKO

 

 

 


 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel